Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Drahoslav Kremláček
Mateřský klub
HK Ivančice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.3.2014
Koučovaná utkání
Play off starších žáků
23.5. 09:30
LFP036
Ivančice - SK Kuřim
42 : 12
8.5. 09:30
LFP027
Bohunice - Ivančice
32 : 42
Divize starších žáků A
15.11. 16:00
LF1048
HK KP Brno A - Ivančice
20 : 34
17.10. 13:45
LF1027
Ivančice - D. Cerekev
38 : 14
Divize ml.žáků A osobka
21.11. 12:30
LHAO1050
Ivančice - N. Veselí
10 : 7
17.11. 13:30
LHAO1055
Hustopeče - Ivančice
5 : 10
15.11. 14:30
LHAO1048
HK KP Brno - Ivančice
11 : 11
7.11. 12:30
LHAO1041
Ivančice - Telnice
8 : 8
24.10. 12:30
LHAO1031
Ivančice - Sokolnice
9 : 7
17.10. 12:30
LHAO1027
Ivančice - Hustopeče
14 : 4
11.10. 09:00
LHAO1022
N. Veselí - Ivančice
8 : 2
3.10. 12:30
LHAO1020
Ivančice - HK KP Brno
6 : 5
27.9. 13:00
LHAO1013
Telnice - Ivančice
9 : 7
Divize ml.žáků A shootout
21.11. 12:30
LHAS1050
Ivančice - N. Veselí
18 : 14
17.11. 13:30
LHAS1055
Hustopeče - Ivančice
11 : 5
15.11. 14:30
LHAS1048
HK KP Brno - Ivančice
6 : 12
7.11. 12:30
LHAS1041
Ivančice - Telnice
22 : 11
24.10. 12:30
LHAS1031
Ivančice - Sokolnice
17 : 6
17.10. 12:30
LHAS1027
Ivančice - Hustopeče
10 : 7
11.10. 09:00
LHAS1022
N. Veselí - Ivančice
8 : 6
3.10. 12:30
LHAS1020
Ivančice - HK KP Brno
16 : 11
27.9. 13:00
LHAS1013
Telnice - Ivančice
9 : 11
Play off mladších žáků
26.6. 13:00
LHP055
Ivančice - Bohunice
14 : 10
18.6. 17:00
LHP046
Ivančice - HK KP Brno
16 : 22
5.6. 08:00
LHP044
Velké Meziříčí - Ivančice
19 : 13
30.5. 13:00
LHP051
Telnice - Ivančice
15 : 12
23.5. 08:30
LHP036
Ivančice - SK Kuřim
20 : 15
16.5. 09:00
LHP030
N. Veselí - Ivančice
13 : 12
8.5. 08:00
LHP027
Bohunice - Ivančice
15 : 15
1.5. 13:30
LHP023
Ivančice - Telnice
19 : 17
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.