Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Rozpis soutěže
Základní část A
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Jiří Širůček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
2.5. 17:00
AE121
Bohunice A - H.Brod
28 : 25
25.4. 17:00
AE120
Bohunice A - Zlín A
29 : 26
11.4. 17:00
AE110
Tišnov - Bohunice A
28 : 31
28.3. 17:00
AE107
Bohunice A - Ivančice
31 : 27
21.3. 16:30
AE099
SK Kuřim A - Bohunice A
32 : 23
14.3. 17:00
AE094
Bohunice A - Juliánov A
25 : 20
6.3. 15:00
AE088
V. Meziříčí A - Bohunice A
32 : 19
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
14.2. 15:00
AE068
Bohunice A - Hustopeče
17 : 24
Jihomoravská liga play out
22.5. 11:00
LAO020
Juliánov B - Bohunice B
21 : 26
20.5. 19:30
LAO025
Bohunice B - Hostěrádky
37 : 20
15.5. 11:00
LAO017
Bohunice B - SK Kuřim B
28 : 20
8.5. 11:00
LAO015
Bohunice B - Bystřice n.P.
29 : 25
1.5. 16:30
LAO030
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
24.4. 13:00
LAO009
SHC Maloměřice B - Bohunice B
28 : 27
17.4. 11:00
LAO005
Bohunice B - Juliánov B
34 : 24
11.4. 18:15
LAO002
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 30
Jihomoravská liga B
17.11. 11:00
LA2053
Bohunice B - V. Meziříčí B
23 : 26
15.11. 17:00
LA2045
Bohunice B - Sokolnice
18 : 29
7.11. 15:00
LA2041
Bohunice B - Újezd u Brna
31 : 18
31.10. 13:00
LA2037
Bohunice B - Juliánov B
26 : 24
28.10. 16:30
LA2033
SK Kuřim B - Bohunice B
17 : 22
24.10. 17:00
LA2029
Bohunice B - Brno IV
26 : 30
17.10. 17:00
LA2025
V. Meziříčí B - Bohunice B
26 : 29
6.10. 18:45
LA2017
Sokolnice - Bohunice B
27 : 25
26.9. 10:30
LA2013
Újezd u Brna - Bohunice B
28 : 20
19.9. 13:15
LA2009
Juliánov B - Bohunice B
29 : 23
6.9. 16:00
LA2001
Brno IV - Bohunice B
25 : 21
Další
Předchozí kola
Podzim HAO2 - 13. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 11
video
online
Ivančice - N. Veselí
10 : 7
video
online
HK KP Brno - Telnice
7 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
12
9
1
2
100 : 57
19
2
N. Veselí
12
9
0
3
86 : 54
18
3
HK KP Brno
12
8
1
3
102 : 50
17
4
Ivančice
12
7
2
3
95 : 75
16
5
Sokolnice
12
4
0
8
63 : 84
8
6
Hustopeče
12
3
0
9
49 : 83
6
7
SHC Maloměřice
12
0
0
12
12 : 104
0
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
34
Robert Ždánský
HK Královo Pole
31
Jakub Suchánek
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Ždánský
HK Královo Pole
1
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí
1
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Černák
HK Královo Pole
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.