Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Rozpis soutěže
Play out st.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Jiří Širůček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
2.5. 17:00
AE121
Bohunice A - H.Brod
28 : 25
25.4. 17:00
AE120
Bohunice A - Zlín A
29 : 26
11.4. 17:00
AE110
Tišnov - Bohunice A
28 : 31
28.3. 17:00
AE107
Bohunice A - Ivančice
31 : 27
21.3. 16:30
AE099
SK Kuřim A - Bohunice A
32 : 23
14.3. 17:00
AE094
Bohunice A - Juliánov A
25 : 20
6.3. 15:00
AE088
V. Meziříčí A - Bohunice A
32 : 19
28.2. 17:00
AE081
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
20.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice A
26 : 25
14.2. 15:00
AE068
Bohunice A - Hustopeče
17 : 24
Jihomoravská liga play out
22.5. 11:00
LAO020
Juliánov B - Bohunice B
21 : 26
20.5. 19:30
LAO025
Bohunice B - Hostěrádky
37 : 20
15.5. 11:00
LAO017
Bohunice B - SK Kuřim B
28 : 20
8.5. 11:00
LAO015
Bohunice B - Bystřice n.P.
29 : 25
1.5. 16:30
LAO030
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
24.4. 13:00
LAO009
SHC Maloměřice B - Bohunice B
28 : 27
17.4. 11:00
LAO005
Bohunice B - Juliánov B
34 : 24
11.4. 18:15
LAO002
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 30
Jihomoravská liga B
17.11. 11:00
LA2053
Bohunice B - V. Meziříčí B
23 : 26
15.11. 17:00
LA2045
Bohunice B - Sokolnice
18 : 29
7.11. 15:00
LA2041
Bohunice B - Újezd u Brna
31 : 18
31.10. 13:00
LA2037
Bohunice B - Juliánov B
26 : 24
28.10. 16:30
LA2033
SK Kuřim B - Bohunice B
17 : 22
24.10. 17:00
LA2029
Bohunice B - Brno IV
26 : 30
17.10. 17:00
LA2025
V. Meziříčí B - Bohunice B
26 : 29
6.10. 18:45
LA2017
Sokolnice - Bohunice B
27 : 25
26.9. 10:30
LA2013
Újezd u Brna - Bohunice B
28 : 20
19.9. 13:15
LA2009
Juliánov B - Bohunice B
29 : 23
6.9. 16:00
LA2001
Brno IV - Bohunice B
25 : 21
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hustopeče - Sokolnice
7 : 8
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
4 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
8
6
0
2
70 : 34
12
2
SHC Maloměřice
8
5
0
3
36 : 44
10
3
Juliánov
8
4
0
4
41 : 42
8
4
Sokolnice
8
4
0
4
51 : 51
8
5
Hustopeče
8
1
0
7
32 : 59
2
Tabulka střelců
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
23
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
22
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
2
Dominik Schoř
SHC Maloměřice
1
Tomáš Novák
SHC Maloměřice
1
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.