Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Rozpis soutěže
Play out st.žci shoot
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Aleš Pospíšil
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.12.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE128
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
1.5. 16:30
AE125
SK Kuřim A - Maloměřice A
30 : 29
24.4. 15:00
AE117
Prostějov - SK Kuřim A
34 : 23
11.4. 16:30
AE112
SK Kuřim A - Hustopeče
31 : 39
28.3. 17:00
AE106
Telnice - SK Kuřim A
34 : 28
21.3. 16:30
AE099
SK Kuřim A - Bohunice A
32 : 23
13.3. 11:00
AE095
Zlín A - SK Kuřim A
31 : 27
7.3. 16:30
AE086
SK Kuřim A - Tišnov
31 : 29
28.2. 16:30
AE084
SK Kuřim A - Ivančice
33 : 23
21.2. 16:30
AE073
SK Kuřim A - H.Brod
28 : 23
14.2. 16:30
AE072
SK Kuřim A - Juliánov A
31 : 22
Jihomoravská liga play out
13.6. 00:00
LAO029
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
23.5. 16:30
LAO021
SK Kuřim B - Bystřice n.P.
29 : 22
15.5. 11:00
LAO017
Bohunice B - SK Kuřim B
28 : 20
25.4. 16:30
LAO007
SK Kuřim B - Hostěrádky
33 : 27
18.4. 11:00
LAO006
Bystřice n.P. - SK Kuřim B
23 : 33
11.4. 18:15
LAO002
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 30
Jihomoravská liga B
22.11. 18:15
LA2051
SK Kuřim B - Juliánov B
24 : 21
1.11. 10:30
LA2040
Újezd u Brna - SK Kuřim B
25 : 21
28.10. 16:30
LA2033
SK Kuřim B - Bohunice B
17 : 22
25.10. 16:30
LA2032
SK Kuřim B - V. Meziříčí B
22 : 29
18.10. 18:15
LA2026
SK Kuřim B - Sokolnice
22 : 37
4.10. 15:45
LA2019
SK Kuřim B - Brno IV
29 : 23
20.9. 16:30
LA2012
SK Kuřim B - Újezd u Brna
24 : 27
12.9. 13:00
LA2005
Bohunice B - SK Kuřim B
29 : 21
Zimní pohár mužů
11.2. 18:30
LZP011
SK Kuřim A - Bohunice A
27 : 28
26.1. 18:00
LZP005
Bohunice A - SK Kuřim A
22 : 32
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
6 : 4
video
online
Hustopeče - Sokolnice
9 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
8
5
1
2
66 : 49
11
2
Újezd u Brna
8
5
0
3
54 : 55
10
3
Juliánov
8
4
1
3
65 : 50
9
4
SHC Maloměřice
8
3
0
5
44 : 46
6
5
Sokolnice
8
2
0
6
38 : 67
4
Tabulka střelců
Filip Nakielný
Sokol Juliánov
12
Martin Zapletal
Legata Hustopeče
10
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.