Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Rozpis soutěže
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Marek Václav
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.1.2014
Koučovaná utkání
Divize ml.žáků B shootout
22.11. 13:00
LHAS2051
SK Kuřim - Juliánov
12 : 8
31.10. 08:00
LHAS2037
Bohunice - Juliánov
8 : 7
18.10. 12:15
LHAS2027
Újezd u Brna - Juliánov
8 : 10
10.10. 09:30
LHAS2023
Juliánov - SK Kuřim
5 : 12
26.9. 09:30
LHAS2046
Juliánov - Velké Meziříčí
5 : 10
19.9. 09:30
LHAS2009
Juliánov - Bohunice
7 : 8
12.9. 09:30
LHAS2055
Juliánov - Újezd u Brna
6 : 4
Divize ml.žáků B osobka
22.11. 13:00
LHBO2051
SK Kuřim - Juliánov
4 : 5
31.10. 08:00
LHBO2037
Bohunice - Juliánov
6 : 2
18.10. 12:15
LHBO2027
Újezd u Brna - Juliánov
6 : 5
10.10. 09:30
LHBO2023
Juliánov - SK Kuřim
9 : 7
26.9. 09:30
LHBO2046
Juliánov - Velké Meziříčí
7 : 3
19.9. 09:30
LHBO2009
Juliánov - Bohunice
9 : 7
12.9. 09:30
LHBO2055
Juliánov - Újezd u Brna
8 : 4
Play out mladších žáků
10.6. 17:00
LHO029
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 8
30.5. 12:15
LHO022
Újezd u Brna - Juliánov
13 : 4
22.5. 09:30
LHO021
Juliánov - Hustopeče
12 : 7
12.5. 17:00
LHO017
Sokolnice - Juliánov
16 : 10
20.4. 17:00
LHO007
Juliánov - Újezd u Brna
6 : 16
18.4. 13:00
LHO006
Hustopeče - Juliánov
9 : 15
10.4. 09:30
LHO002
Juliánov - Sokolnice
9 : 9
Play out ml.žci osobka
10.6. 17:00
LHOO029
Juliánov - SHC Maloměřice
4 : 5
30.5. 12:15
LHOO022
Újezd u Brna - Juliánov
7 : 4
22.5. 09:30
LHOO021
Juliánov - Hustopeče
5 : 2
12.5. 17:00
LHOO017
Sokolnice - Juliánov
4 : 6
20.4. 17:00
LHOO007
Juliánov - Újezd u Brna
2 : 12
18.4. 13:00
LHOO006
Hustopeče - Juliánov
1 : 6
10.4. 09:30
LHOO002
Juliánov - Sokolnice
10 : 6
Play out ml.žci shoou
16.5. 14:15
LHOS017
Sokolnice - Juliánov
5 : 12
Divize mladších žáků B
22.11. 13:00
LH2051
SK Kuřim - Juliánov
8 : 8
Další
Předchozí kola
Play out ml 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hustopeče - Sokolnice
12 : 16
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
8
7
1
0
137 : 87
15
2
Újezd u Brna
8
6
0
2
141 : 78
12
3
Juliánov
8
3
1
4
76 : 92
7
4
Hustopeče
8
1
1
6
90 : 117
3
5
SHC Maloměřice
8
1
1
6
63 : 133
3
Tabulka střelců
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
58
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
58
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Nakielný
Sokol Juliánov
6
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
3
Dominik Schoř
SHC Maloměřice
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
16
Dominik Florián
Sokol Újezd u Brna
8
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.