Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Rozpis soutěže
Základní část B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Marek Václav
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.1.2014
Koučovaná utkání
Divize ml.žáků B shootout
22.11. 13:00
LHAS2051
SK Kuřim - Juliánov
12 : 8
31.10. 08:00
LHAS2037
Bohunice - Juliánov
8 : 7
18.10. 12:15
LHAS2027
Újezd u Brna - Juliánov
8 : 10
10.10. 09:30
LHAS2023
Juliánov - SK Kuřim
5 : 12
26.9. 09:30
LHAS2046
Juliánov - Velké Meziříčí
5 : 10
19.9. 09:30
LHAS2009
Juliánov - Bohunice
7 : 8
12.9. 09:30
LHAS2055
Juliánov - Újezd u Brna
6 : 4
Divize ml.žáků B osobka
22.11. 13:00
LHBO2051
SK Kuřim - Juliánov
4 : 5
31.10. 08:00
LHBO2037
Bohunice - Juliánov
6 : 2
18.10. 12:15
LHBO2027
Újezd u Brna - Juliánov
6 : 5
10.10. 09:30
LHBO2023
Juliánov - SK Kuřim
9 : 7
26.9. 09:30
LHBO2046
Juliánov - Velké Meziříčí
7 : 3
19.9. 09:30
LHBO2009
Juliánov - Bohunice
9 : 7
12.9. 09:30
LHBO2055
Juliánov - Újezd u Brna
8 : 4
Play out mladších žáků
10.6. 17:00
LHO029
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 8
30.5. 12:15
LHO022
Újezd u Brna - Juliánov
13 : 4
22.5. 09:30
LHO021
Juliánov - Hustopeče
12 : 7
12.5. 17:00
LHO017
Sokolnice - Juliánov
16 : 10
20.4. 17:00
LHO007
Juliánov - Újezd u Brna
6 : 16
18.4. 13:00
LHO006
Hustopeče - Juliánov
9 : 15
10.4. 09:30
LHO002
Juliánov - Sokolnice
9 : 9
Play out ml.žci osobka
10.6. 17:00
LHOO029
Juliánov - SHC Maloměřice
4 : 5
30.5. 12:15
LHOO022
Újezd u Brna - Juliánov
7 : 4
22.5. 09:30
LHOO021
Juliánov - Hustopeče
5 : 2
12.5. 17:00
LHOO017
Sokolnice - Juliánov
4 : 6
20.4. 17:00
LHOO007
Juliánov - Újezd u Brna
2 : 12
18.4. 13:00
LHOO006
Hustopeče - Juliánov
1 : 6
10.4. 09:30
LHOO002
Juliánov - Sokolnice
10 : 6
Play out ml.žci shoou
16.5. 14:15
LHOS017
Sokolnice - Juliánov
5 : 12
Divize mladších žáků B
22.11. 13:00
LH2051
SK Kuřim - Juliánov
8 : 8
Další
Předchozí kola
Podzim 2B 2009 - 13. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Brno IV
28 : 28
video
online
V. Meziříčí B - Sokolnice
25 : 32
video
online
SK Kuřim B - Juliánov B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
12
12
0
0
349 : 241
24
2
Újezd u Brna
12
6
1
5
311 : 307
13
3
Brno IV
12
6
1
5
312 : 318
13
4
V. Meziříčí B
12
6
0
6
322 : 346
12
5
Bohunice B
12
5
0
7
293 : 300
10
6
Juliánov B
12
3
1
8
272 : 302
6
7
SK Kuřim B
12
2
1
9
260 : 305
4
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
88
Lukáš Zabloudil
Sokol Brno IV
85
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim B
14
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
13
Petr Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříí B
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Homola
TJ Sokol Velké Meziříí B
26
Jiří Frimmel
Sokol Újezd u Brna
22
Lukáš Zabloudil
Sokol Brno IV
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.