Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Rozpis soutěže
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Zdeněk Pešák
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1955
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.2.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 18:00
AE127
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
2.5. 15:00
AE126
Juliánov A - V. Meziříčí A
34 : 29
24.4. 11:00
AE116
Maloměřice A - Juliánov A
31 : 25
11.4. 17:00
AE113
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
28.3. 10:30
AE105
Hustopeče - Juliánov A
26 : 18
21.3. 17:00
AE100
Juliánov A - Telnice
28 : 25
14.3. 17:00
AE094
Bohunice A - Juliánov A
25 : 20
7.3. 17:00
AE087
Juliánov A - Zlín A
31 : 22
28.2. 17:00
AE083
Tišnov - Juliánov A
34 : 32
21.2. 17:00
AE074
Juliánov A - Ivančice
24 : 33
14.2. 16:30
AE072
SK Kuřim A - Juliánov A
31 : 22
22.11. 15:00
AE061
Juliánov A - H.Brod
27 : 24
14.11. 15:00
AE060
V. Meziříčí A - Juliánov A
30 : 25
8.11. 17:00
AE050
Juliánov A - Maloměřice A
28 : 34
24.10. 10:30
AE047
Prostějov - Juliánov A
31 : 28
18.10. 17:00
AE039
Juliánov A - Hustopeče
20 : 29
11.10. 17:00
AE034
Telnice - Juliánov A
33 : 30
4.10. 17:00
AE028
Juliánov A - Bohunice A
21 : 21
26.9. 14:00
AE021
Zlín A - Juliánov A
31 : 23
20.9. 17:00
AE017
Juliánov A - Tišnov
30 : 26
12.9. 17:00
AE008
Ivančice - Juliánov A
34 : 24
6.9. 17:00
AE006
Juliánov A - SK Kuřim A
30 : 25
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AN041
Juliánov A - Hustopeče
19 : 34
30.8. 17:00
AN017
Juliánov A - Ivančice
29 : 26
Play out starších žáků
10.6. 18:15
LFO029
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 25
20.4. 18:15
LFO007
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 30
Divize starších žáků B
8.11. 17:30
LF2044
HK KP Brno B - Juliánov
44 : 9
31.10. 09:30
LF2037
Bohunice - Juliánov
35 : 18
10.10. 11:00
LF2023
Juliánov - SK Kuřim
4 : 16
26.9. 11:00
LF2046
Juliánov - V. Meziříčí
7 : 30
Další
Předchozí kola
Play out st 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 25
video
online
Újezd u Brna - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
D. Cerekev
8
8
0
0
225 : 141
16
2
SHC Maloměřice
8
5
0
3
227 : 188
10
3
Nové Bránice
8
4
0
4
198 : 190
8
4
Újezd u Brna
8
2
0
6
182 : 241
4
5
Juliánov
8
1
0
7
133 : 205
2
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
73
Adam Sládek
SHC Maloměřice
70
Dominik Štroblík
Sokol Juliánov
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Sládek
SHC Maloměřice
11
Dominik Štroblík
Sokol Juliánov
10
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Šmerda
Sokol Újezd u Brna
20
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
18
Jaroslav Svoboda
Sokol Dolní Cerekev
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.