Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.3. 17:00
AB102
Napajedla A - Kostelec A
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 18:00
AF109
Paskov A - Havířov
28 : 25
27.3. 18:00
AF104
Polanka A - Vsetín
29 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
20.9. 17:00
AF013
Zubří jun. - Havířov
43 : 21
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
2.liga starších dorostenců M
27.3. 16:00
AI104
Polanka - Hranice
20 : 25
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
13.2. 15:00
AK072
Brno - V. Bystřice
19 : 35
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
20.9. 13:00
AK013
Zubří - N.Veselí
40 : 17
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
1.liga žen
14.3. 14:30
AR094
Olomouc j. - Zlín j.
21 : 36
1.liga starších dorostenek
14.3. 12:30
AU094
Olomouc - Zlín
25 : 29
1.liga mladších dorostenek M
15.4. 17:30
AX126
Zlín - V. Meziříčí
26 : 23
14.3. 16:30
AX094
Olomouc - Zlín
19 : 19
SML Muži
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
SML Dorostenci
2.5. 15:30
NB043
Nový Jičín - Krmelín
24 : 25
SML Starší žáci - třída I
31.10. 12:30
NC040
Karviná A - Zubří A
42 : 23
26.9. 11:15
NC016
Ostrava A - Polanka
38 : 10
SML Starší žáci - třída II
6.6. 16:30
ND108
Hranice - Vsetín
30 : 23
31.10. 10:00
ND040
Karviná B - Zubří B
27 : 28
26.9. 09:00
ND016
Ostrava B - Hranice
43 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.