Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Rozpis soutěže
Základní část A
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců M
14.2. 12:30
AK067
N.Veselí - Karviná
28 : 29
20.9. 15:30
AK018
Brno - Kopřivnice
15 : 42
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AL056
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN018
Tišnov - Hustopeče
26 : 34
2.liga žen M
10.4. 15:00
AT075
Měnín - Poruba B
14 : 43
20.3. 17:00
AT062
Bohunice - Kunovice
23 : 26
28.2. 13:00
AT050
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 27
14.11. 17:00
AT042
Bohunice - Měnín
34 : 11
7.11. 15:00
AT040
Měnín - V. Meziříčí
17 : 42
10.10. 13:00
AT023
V. Meziříčí - Veselí n.M.
30 : 27
19.9. 15:00
AT013
Měnín - Olomouc
6 : 30
1.liga starších dorostenek
25.4. 13:00
AU123
Spartak Třebíč - Liberec
33 : 26
3.10. 14:00
AU020
Spartak Třebíč - SVŠ Plzeň
25 : 22
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 11:00
AX128
V. Meziříčí - Bohunice
28 : 20
20.3. 15:00
AX099
Bohunice - Olomouc
21 : 31
4.3. 18:30
AX088
V. Meziříčí - Olomouc
22 : 31
14.11. 15:00
AX051
Bohunice - Poruba
27 : 38
10.10. 11:00
AX027
V. Meziříčí - Veselí n.M.
21 : 15
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:30
AZ058
Velké Meziříčí - Písek
15 : 31
13.2. 14:30
AZ057
J.Hradec - Kobylisy II
22 : 23
13.2. 12:00
AZ055
Kobylisy II - Velké Meziříčí
27 : 17
13.2. 10:30
AZ054
Kobylisy II - Písek
19 : 19
Společná regionální liga
8.5. 10:30
CR070
Zruč n.S. - L.Vršovice A
24 : 27
Jihomoravská liga play out
13.6. 11:00
LAO028
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Jihomoravská liga play off
5.6. 16:00
LAP043
D. Cerekev - Třešť
27 : 21
15.5. 16:00
LAP032
D. Cerekev - Brno IV
23 : 28
1.5. 13:00
LAP024
V. Meziříčí B - D. Cerekev
24 : 21
Jihomoravská liga A
17.11. 17:00
LA1053
Třešť - SHC Maloměřice B
27 : 29
1.11. 11:15
LA1038
Bystřice n.P. - Nové Bránice
21 : 27
31.10. 17:00
LA1037
Třešť - D. Cerekev
24 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim HAS2 - 13. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
5 : 9
video
online
Ivančice - N. Veselí
18 : 14
video
online
HK KP Brno - Telnice
10 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
12
9
0
3
151 : 96
18
2
HK KP Brno
12
8
0
4
117 : 94
16
3
Telnice
12
7
0
5
128 : 104
14
4
Hustopeče
12
7
0
5
102 : 77
14
5
N. Veselí
12
6
1
5
107 : 104
13
6
Sokolnice
12
4
0
8
61 : 103
8
7
SHC Maloměřice
12
0
1
11
27 : 115
1
Tabulka střelců
Jakub Oulehla
HK Ivančice
18
Robert Ždánský
HK Královo Pole
17
Jakub Suchánek
Sokol Nové Veselí
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Sladký
HK Ivančice
1
Tomáš Górny
HK Ivančice
1
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Reimisch
SHC Maloměřice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.