Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Rozpis soutěže
Základní část A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců M
14.2. 12:30
AK067
N.Veselí - Karviná
28 : 29
20.9. 15:30
AK018
Brno - Kopřivnice
15 : 42
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AL056
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN018
Tišnov - Hustopeče
26 : 34
2.liga žen M
10.4. 15:00
AT075
Měnín - Poruba B
14 : 43
20.3. 17:00
AT062
Bohunice - Kunovice
23 : 26
28.2. 13:00
AT050
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 27
14.11. 17:00
AT042
Bohunice - Měnín
34 : 11
7.11. 15:00
AT040
Měnín - V. Meziříčí
17 : 42
10.10. 13:00
AT023
V. Meziříčí - Veselí n.M.
30 : 27
19.9. 15:00
AT013
Měnín - Olomouc
6 : 30
1.liga starších dorostenek
25.4. 13:00
AU123
Spartak Třebíč - Liberec
33 : 26
3.10. 14:00
AU020
Spartak Třebíč - SVŠ Plzeň
25 : 22
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 11:00
AX128
V. Meziříčí - Bohunice
28 : 20
20.3. 15:00
AX099
Bohunice - Olomouc
21 : 31
4.3. 18:30
AX088
V. Meziříčí - Olomouc
22 : 31
14.11. 15:00
AX051
Bohunice - Poruba
27 : 38
10.10. 11:00
AX027
V. Meziříčí - Veselí n.M.
21 : 15
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:30
AZ058
Velké Meziříčí - Písek
15 : 31
13.2. 14:30
AZ057
J.Hradec - Kobylisy II
22 : 23
13.2. 12:00
AZ055
Kobylisy II - Velké Meziříčí
27 : 17
13.2. 10:30
AZ054
Kobylisy II - Písek
19 : 19
Společná regionální liga
8.5. 10:30
CR070
Zruč n.S. - L.Vršovice A
24 : 27
Jihomoravská liga play out
13.6. 11:00
LAO028
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Jihomoravská liga play off
5.6. 16:00
LAP043
D. Cerekev - Třešť
27 : 21
15.5. 16:00
LAP032
D. Cerekev - Brno IV
23 : 28
1.5. 13:00
LAP024
V. Meziříčí B - D. Cerekev
24 : 21
Jihomoravská liga A
17.11. 17:00
LA1053
Třešť - SHC Maloměřice B
27 : 29
1.11. 11:15
LA1038
Bystřice n.P. - Nové Bránice
21 : 27
31.10. 17:00
LA1037
Třešť - D. Cerekev
24 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim HA2 - 13. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
6 : 25
video
online
Ivančice - N. Veselí
20 : 19
video
online
HK KP Brno - Telnice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
12
9
0
3
211 : 130
18
2
Telnice
12
9
0
3
206 : 110
18
3
N. Veselí
12
9
0
3
198 : 104
18
4
HK KP Brno
12
8
0
4
191 : 123
16
5
Sokolnice
12
4
0
8
132 : 176
8
6
Hustopeče
12
3
0
9
101 : 202
6
7
SHC Maloměřice
12
0
0
12
36 : 230
0
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
61
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
60
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
14
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
11
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
28
Filip Černák
HK Královo Pole
22
Tomáš Górny
HK Ivančice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.