Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.4. 17:00
AE120
Bohunice A - Zlín A
29 : 26
11.4. 16:30
AE112
SK Kuřim A - Hustopeče
31 : 39
21.3. 11:00
AE102
Maloměřice A - Prostějov
24 : 20
20.2. 11:00
AE076
Maloměřice A - Zlín A
25 : 26
14.2. 15:00
AE068
Bohunice A - Hustopeče
17 : 24
22.11. 16:00
AE062
SK Kuřim A - V. Meziříčí A
24 : 25
7.11. 17:00
AE052
Ivančice - Hustopeče
20 : 29
17.10. 15:00
AE038
V. Meziříčí A - Prostějov
29 : 28
11.10. 17:00
AE033
Bohunice A - SK Kuřim A
25 : 19
27.9. 17:00
AE020
Tišnov - SK Kuřim A
39 : 31
19.9. 11:00
AE015
Maloměřice A - Bohunice A
26 : 21
13.9. 17:00
AE012
Telnice - Hustopeče
29 : 33
5.9. 15:00
AE005
V. Meziříčí A - Ivančice
36 : 22
2.liga mužů SM
14.3. 15:00
AF094
Házená Uničov - V. Bystřice
19 : 23
1.liga starších dorostenců
25.4. 15:00
AG120
Bohunice - Třeboň
31 : 34
14.2. 11:00
AG068
Bohunice - Zubří
22 : 31
10.10. 11:00
AG033
Bohunice - Loko Plzeň
18 : 37
2.liga starších dorostenců M
21.3. 15:00
AI102
Maloměřice - Polanka
25 : 18
19.9. 17:00
AI015
Maloměřice - Frýdek-Místek
23 : 32
1.liga mladších dorostenců M
21.3. 13:00
AK102
Maloměřice - Prostějov
33 : 24
19.9. 15:00
AK015
Maloměřice - Frýdek-Místek
28 : 37
1.liga mladších dorostenek M
14.2. 13:00
AX072
Bohunice - Zlín
20 : 21
Jihomoravská liga play out
11.4. 18:15
LAO002
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 30
Jihomoravská liga A
15.11. 14:00
LA1046
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
22 : 20
7.11. 18:45
LA1041
HK Ivančice B - Třešť
40 : 31
27.9. 11:15
LA1015
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
30 : 23
19.9. 13:00
LA1011
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
33 : 32
Jihomoravská liga B
22.11. 18:15
LA2051
SK Kuřim B - Juliánov B
24 : 21
17.10. 17:00
LA2025
V. Meziříčí B - Bohunice B
26 : 29
5.9. 17:00
LA2004
V. Meziříčí B - SK Kuřim B
23 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.