Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Rozpis soutěže
Jaro play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE128
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
24.4. 11:00
AE116
Maloměřice A - Juliánov A
31 : 25
10.4. 17:00
AE111
Ivančice - Telnice
32 : 31
28.3. 17:00
AE107
Bohunice A - Ivančice
31 : 27
20.3. 15:00
AE101
V. Meziříčí A - Hustopeče
24 : 27
7.3. 11:00
AE089
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
21.2. 16:30
AE073
SK Kuřim A - H.Brod
28 : 23
14.11. 15:00
AE060
V. Meziříčí A - Juliánov A
30 : 25
8.11. 16:30
AE051
SK Kuřim A - Prostějov
27 : 26
24.10. 11:00
AE048
Maloměřice A - V. Meziříčí A
29 : 24
18.10. 10:30
AE041
Ivančice - Bohunice A
21 : 22
11.10. 17:00
AE034
Telnice - Juliánov A
33 : 30
27.9. 10:30
AE024
Hustopeče - Prostějov
37 : 19
20.9. 17:00
AE017
Juliánov A - Tišnov
30 : 26
12.9. 17:00
AE008
Ivančice - Juliánov A
34 : 24
6.9. 17:00
AE001
Telnice - H.Brod
25 : 32
1.liga starších dorostenců
28.3. 15:00
AG107
Bohunice - Kopřivnice
33 : 38
2.liga starších dorostenců M
24.4. 17:00
AI116
Maloměřice - V. Bystřice
34 : 30
7.3. 15:00
AI089
Maloměřice - Rožnov p/R
21 : 34
24.10. 15:00
AI048
Maloměřice - Hranice
29 : 32
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 15:00
AK116
Maloměřice - V. Bystřice
19 : 29
7.3. 13:00
AK089
Maloměřice - Karviná
11 : 38
15.11. 12:30
AK055
N.Veselí - Frýdek-Místek
36 : 22
24.10. 13:00
AK048
Maloměřice - Hranice
26 : 31
Český pohár mužů
30.8. 15:00
AN022
Sokolnice - Maloměřice A
31 : 17
Žákovská liga starších žáků
12.12. 12:40
AO053
Ivančice - Lovosice A
17 : 20
12.12. 10:40
AO050
Olomouc - Lovosice A
13 : 20
12.12. 08:40
AO047
Ivančice - Olomouc
16 : 19
2.liga žen M
14.11. 13:00
AT041
V. Meziříčí - Karviná
35 : 26
1.liga mladších dorostenek M
14.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Karviná
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Sokolnice
32 : 39
video
online
V. Meziříčí B - Brno IV
22 : 24
video
online
HK Ivančice B - Nové Bránice
34 : 27
video
online
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
14
14
0
0
432 : 325
28
2
HK Ivančice B
14
10
0
4
398 : 389
20
3
Třešť
14
7
1
6
401 : 396
15
4
Brno IV
14
6
1
7
365 : 366
13
5
D. Cerekev
14
6
1
7
370 : 360
13
6
Újezd u Brna
14
5
0
9
351 : 369
10
7
Nové Bránice
14
4
0
10
327 : 378
8
8
V. Meziříčí B
14
2
1
11
366 : 427
5
Tabulka střelců
Jan Havel
Slavoj Třešť
140
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
120
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
26
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
18
Jan Svěrák
Slavoj Třešť
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
50
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
44
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.