Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Semifinále ZP
Finále
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga play out
24.4. 13:00
LAO009
SHC Maloměřice B - Bohunice B
28 : 27
Jihomoravská liga play off
22.5. 16:00
LAP034
D. Cerekev - Nové Bránice
28 : 17
11.4. 16:00
LAP011
Sokolnice - D. Cerekev
39 : 29
10.4. 18:45
LAP009
HK Ivančice B - Újezd u Brna
34 : 32
20.3. 17:00
LAP003
V. Meziříčí B - Nové Bránice
23 : 33
Jihomoravská liga A
17.10. 18:45
LA1027
HK Ivančice B - D. Cerekev
30 : 19
Divize dorostenců
22.5. 14:00
LC051
D. Cerekev - Juliánov
30 : 29
17.4. 14:00
LC036
Juliánov - D. Cerekev
30 : 21
10.4. 15:00
LC032
HK Ivančice - D. Cerekev
30 : 21
17.10. 15:00
LC024
HK Ivančice - Újezd u Brna
43 : 18
12.9. 15:00
LC005
HK Ivančice - V. Meziříčí
23 : 27
Play out starších žáků
22.5. 12:30
LFO020
D. Cerekev - Nové Bránice
23 : 14
24.4. 09:30
LFO009
SHC Maloměřice - Nové Bránice
32 : 24
Divize starších žáků A
17.11. 16:30
LF1056
N. Veselí - HK KP Brno A
59 : 7
17.10. 13:45
LF1027
Ivančice - D. Cerekev
38 : 14
11.10. 14:30
LF1021
Telnice - HK KP Brno A
27 : 15
12.9. 13:45
LF1006
Ivančice - SHC Maloměřice
33 : 18
Divize žákyň
28.3. 13:00
LG085
Bohunice ml. - Měnín ml.
26 : 1
3.10. 11:30
LG019
Bohunice ml. - Bystřice n.P.
6 : 11
Divize ml.žáků A osobka
17.11. 15:00
LHAO1056
N. Veselí - HK KP Brno
2 : 7
17.10. 12:30
LHAO1027
Ivančice - Hustopeče
14 : 4
11.10. 13:00
LHAO1021
Telnice - HK KP Brno
6 : 5
Divize ml.žáků A shootout
17.11. 15:00
LHAS1056
N. Veselí - HK KP Brno
11 : 15
17.10. 12:30
LHAS1027
Ivančice - Hustopeče
10 : 7
11.10. 13:00
LHAS1021
Telnice - HK KP Brno
12 : 13
Play out mladších žáků
24.4. 08:00
LHO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 20
Play out ml.žci osobka
24.4. 08:00
LHOO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
1 : 8
Play off ml.žci shoot
17.4. 14:00
LHPS016
Ivančice - Velké Meziříčí
16 : 8
Divize mladších žáků A
17.11. 15:00
LH1056
N. Veselí - HK KP Brno
14 : 8
17.10. 12:30
LH1027
Ivančice - Hustopeče
31 : 7
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále ZP - výsledky
video
online
Maloměřice A - Bohunice A
35 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice A
1
1
0
0
35 : 34
2
2
Bohunice A
1
0
0
1
34 : 35
0
Tabulka střelců
Michal Adam
Tatran Bohunice A
34
Filip Jung
Tatran Bohunice A
33
Jan Musil
SHC Maloměřice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Kůra
SHC Maloměřice A
11
Filip Jung
Tatran Bohunice A
10
Ondřej Zapletal
Sokol Újezd u Brna
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Chrást
Tatran Bohunice A
16
Tomáš Havíř
SHC Maloměřice A
8
David Vašíček
SHC Maloměřice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.