Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Rozpis soutěže
Základní část A
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga play out
24.4. 13:00
LAO009
SHC Maloměřice B - Bohunice B
28 : 27
Jihomoravská liga play off
22.5. 16:00
LAP034
D. Cerekev - Nové Bránice
28 : 17
11.4. 16:00
LAP011
Sokolnice - D. Cerekev
39 : 29
10.4. 18:45
LAP009
HK Ivančice B - Újezd u Brna
34 : 32
20.3. 17:00
LAP003
V. Meziříčí B - Nové Bránice
23 : 33
Jihomoravská liga A
17.10. 18:45
LA1027
HK Ivančice B - D. Cerekev
30 : 19
Divize dorostenců
22.5. 14:00
LC051
D. Cerekev - Juliánov
30 : 29
17.4. 14:00
LC036
Juliánov - D. Cerekev
30 : 21
10.4. 15:00
LC032
HK Ivančice - D. Cerekev
30 : 21
17.10. 15:00
LC024
HK Ivančice - Újezd u Brna
43 : 18
12.9. 15:00
LC005
HK Ivančice - V. Meziříčí
23 : 27
Play out starších žáků
22.5. 12:30
LFO020
D. Cerekev - Nové Bránice
23 : 14
24.4. 09:30
LFO009
SHC Maloměřice - Nové Bránice
32 : 24
Divize starších žáků A
17.11. 16:30
LF1056
N. Veselí - HK KP Brno A
59 : 7
17.10. 13:45
LF1027
Ivančice - D. Cerekev
38 : 14
11.10. 14:30
LF1021
Telnice - HK KP Brno A
27 : 15
12.9. 13:45
LF1006
Ivančice - SHC Maloměřice
33 : 18
Divize žákyň
28.3. 13:00
LG085
Bohunice ml. - Měnín ml.
26 : 1
3.10. 11:30
LG019
Bohunice ml. - Bystřice n.P.
6 : 11
Divize ml.žáků A osobka
17.11. 15:00
LHAO1056
N. Veselí - HK KP Brno
2 : 7
17.10. 12:30
LHAO1027
Ivančice - Hustopeče
14 : 4
11.10. 13:00
LHAO1021
Telnice - HK KP Brno
6 : 5
Divize ml.žáků A shootout
17.11. 15:00
LHAS1056
N. Veselí - HK KP Brno
11 : 15
17.10. 12:30
LHAS1027
Ivančice - Hustopeče
10 : 7
11.10. 13:00
LHAS1021
Telnice - HK KP Brno
12 : 13
Play out mladších žáků
24.4. 08:00
LHO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 20
Play out ml.žci osobka
24.4. 08:00
LHOO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
1 : 8
Play off ml.žci shoot
17.4. 14:00
LHPS016
Ivančice - Velké Meziříčí
16 : 8
Divize mladších žáků A
17.11. 15:00
LH1056
N. Veselí - HK KP Brno
14 : 8
17.10. 12:30
LH1027
Ivančice - Hustopeče
31 : 7
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim HAO2 - 13. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 11
video
online
Ivančice - N. Veselí
10 : 7
video
online
HK KP Brno - Telnice
7 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
12
9
1
2
100 : 57
19
2
N. Veselí
12
9
0
3
86 : 54
18
3
HK KP Brno
12
8
1
3
102 : 50
17
4
Ivančice
12
7
2
3
95 : 75
16
5
Sokolnice
12
4
0
8
63 : 84
8
6
Hustopeče
12
3
0
9
49 : 83
6
7
SHC Maloměřice
12
0
0
12
12 : 104
0
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
34
Robert Ždánský
HK Královo Pole
31
Jakub Suchánek
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Ždánský
HK Královo Pole
1
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí
1
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Černák
HK Královo Pole
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.