Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Rozpis soutěže
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga play out
24.4. 13:00
LAO009
SHC Maloměřice B - Bohunice B
28 : 27
Jihomoravská liga play off
22.5. 16:00
LAP034
D. Cerekev - Nové Bránice
28 : 17
11.4. 16:00
LAP011
Sokolnice - D. Cerekev
39 : 29
10.4. 18:45
LAP009
HK Ivančice B - Újezd u Brna
34 : 32
20.3. 17:00
LAP003
V. Meziříčí B - Nové Bránice
23 : 33
Jihomoravská liga A
17.10. 18:45
LA1027
HK Ivančice B - D. Cerekev
30 : 19
Divize dorostenců
22.5. 14:00
LC051
D. Cerekev - Juliánov
30 : 29
17.4. 14:00
LC036
Juliánov - D. Cerekev
30 : 21
10.4. 15:00
LC032
HK Ivančice - D. Cerekev
30 : 21
17.10. 15:00
LC024
HK Ivančice - Újezd u Brna
43 : 18
12.9. 15:00
LC005
HK Ivančice - V. Meziříčí
23 : 27
Play out starších žáků
22.5. 12:30
LFO020
D. Cerekev - Nové Bránice
23 : 14
24.4. 09:30
LFO009
SHC Maloměřice - Nové Bránice
32 : 24
Divize starších žáků A
17.11. 16:30
LF1056
N. Veselí - HK KP Brno A
59 : 7
17.10. 13:45
LF1027
Ivančice - D. Cerekev
38 : 14
11.10. 14:30
LF1021
Telnice - HK KP Brno A
27 : 15
12.9. 13:45
LF1006
Ivančice - SHC Maloměřice
33 : 18
Divize žákyň
28.3. 13:00
LG085
Bohunice ml. - Měnín ml.
26 : 1
3.10. 11:30
LG019
Bohunice ml. - Bystřice n.P.
6 : 11
Divize ml.žáků A osobka
17.11. 15:00
LHAO1056
N. Veselí - HK KP Brno
2 : 7
17.10. 12:30
LHAO1027
Ivančice - Hustopeče
14 : 4
11.10. 13:00
LHAO1021
Telnice - HK KP Brno
6 : 5
Divize ml.žáků A shootout
17.11. 15:00
LHAS1056
N. Veselí - HK KP Brno
11 : 15
17.10. 12:30
LHAS1027
Ivančice - Hustopeče
10 : 7
11.10. 13:00
LHAS1021
Telnice - HK KP Brno
12 : 13
Play out mladších žáků
24.4. 08:00
LHO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 20
Play out ml.žci osobka
24.4. 08:00
LHOO009
SHC Maloměřice - Sokolnice
1 : 8
Play off ml.žci shoot
17.4. 14:00
LHPS016
Ivančice - Velké Meziříčí
16 : 8
Divize mladších žáků A
17.11. 15:00
LH1056
N. Veselí - HK KP Brno
14 : 8
17.10. 12:30
LH1027
Ivančice - Hustopeče
31 : 7
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off st 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Telnice
35 : 21
video
online
Ivančice - Bohunice
38 : 24
video
online
SK Kuřim - N. Veselí
10 : 52
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
12
11
0
1
391 : 267
22
2
N. Veselí
12
10
0
2
369 : 260
20
3
HK KP Brno A
12
7
0
5
363 : 290
14
4
Bohunice
12
6
0
6
343 : 379
12
5
V. Meziříčí
12
5
0
7
356 : 299
10
6
Telnice
12
3
0
9
286 : 366
6
7
SK Kuřim
12
0
0
12
177 : 424
0
Tabulka střelců
David Čadílek
Tatran Bohunice
129
David Nečas
HK Ivančice
114
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Čadílek
Tatran Bohunice
29
Ivo Knol
Sokol Telnice
18
David Melichar
Sokol Nové Veselí
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zelený
SK Kuřim
38
Tomáš Prýgl
Tatran Bohunice
26
Tomáš Jochman
Sokol Telnice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.