Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Rozpis soutěže
Zimní pohár mužů
Semifinále ZP
Finále
Krajské školní ligy
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.9.2010
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga A
11.10. 11:15
LA1022
Bystřice n.P. - HK Ivančice B
23 : 30
6.9. 14:00
LA1002
D. Cerekev - Hostěrádky
27 : 17
Jihomoravská liga B
21.11. 17:00
LA2052
V. Meziříčí B - Sokolnice
25 : 32
28.10. 17:00
LA2034
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
30 : 26
Divize dorostenců
5.6. 12:30
LC056
D. Cerekev - V. Meziříčí
21 : 30
1.5. 15:00
LC042
V. Meziříčí - D. Cerekev
39 : 21
31.10. 15:15
LC022
Třešť - D. Cerekev
24 : 29
28.10. 15:00
LC020
V. Meziříčí - HK Ivančice
36 : 28
12.9. 15:15
LC004
Třešť - Újezd u Brna
24 : 33
6.9. 14:00
LC002
HK Ivančice - D. Cerekev
19 : 15
Play out starších žáků
5.6. 14:00
LFO027
D. Cerekev - Juliánov
35 : 8
Play off starších žáků
20.5. 17:15
LFP035
V. Meziříčí - N. Veselí
23 : 24
1.5. 09:15
LFP024
V. Meziříčí - HK KP Brno A
26 : 28
23.3. 16:15
LFP007
N. Veselí - V. Meziříčí
29 : 23
Divize starších žáků A
13.9. 10:30
LF1008
N. Veselí - D. Cerekev
34 : 17
Divize starších žáků B
22.11. 00:00
LF2052
V. Meziříčí - HK KP Brno B
22 : 23
28.10. 13:00
LF2034
V. Meziříčí - Újezd u Brna
44 : 7
Divize žákyň
13.6. 09:30
LG076
Bystřice n.P. - Měnín ml.
16 : 5
20.3. 13:00
LG083
Bohunice ml. - Měnín st.
16 : 8
20.3. 11:00
LG084
Bohunice st. - Měnín ml.
10 : 6
15.11. 09:00
LG047
Bystřice n.P. - Bohunice ml.
14 : 8
8.11. 13:30
LG044
Měnín ml. - Měnín st.
7 : 20
1.11. 09:00
LG038
Bystřice n.P. - Měnín ml.
27 : 2
28.10. 15:00
LG036
Měnín st. - Bystřice n.P.
6 : 19
28.10. 13:30
LG035
Měnín ml. - Třebíč st.
3 : 31
25.10. 13:00
LG030
Třebíč st. - Měnín st.
16 : 7
3.10. 18:00
LG014
Třebíč st. - Bohunice ml.
13 : 22
Divize ml.žáků A osobka
13.9. 09:00
LHAO1008
N. Veselí - Hustopeče
7 : 2
Divize ml.žáků A shootout
13.9. 09:00
LHAS1008
N. Veselí - Hustopeče
8 : 6
Divize ml.žáků B shootout
28.10. 11:30
LHAS2034
Velké Meziříčí - Újezd u Brna
13 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále ZP - výsledky
video
online
Maloměřice A - Bohunice A
35 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice A
1
1
0
0
35 : 34
2
2
Bohunice A
1
0
0
1
34 : 35
0
Tabulka střelců
Michal Adam
Tatran Bohunice A
34
Filip Jung
Tatran Bohunice A
33
Jan Musil
SHC Maloměřice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Kůra
SHC Maloměřice A
11
Filip Jung
Tatran Bohunice A
10
Ondřej Zapletal
Sokol Újezd u Brna
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Chrást
Tatran Bohunice A
16
Tomáš Havíř
SHC Maloměřice A
8
David Vašíček
SHC Maloměřice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.