Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Rozpis soutěže
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.9.2010
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga A
11.10. 11:15
LA1022
Bystřice n.P. - HK Ivančice B
23 : 30
6.9. 14:00
LA1002
D. Cerekev - Hostěrádky
27 : 17
Jihomoravská liga B
21.11. 17:00
LA2052
V. Meziříčí B - Sokolnice
25 : 32
28.10. 17:00
LA2034
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
30 : 26
Divize dorostenců
5.6. 12:30
LC056
D. Cerekev - V. Meziříčí
21 : 30
1.5. 15:00
LC042
V. Meziříčí - D. Cerekev
39 : 21
31.10. 15:15
LC022
Třešť - D. Cerekev
24 : 29
28.10. 15:00
LC020
V. Meziříčí - HK Ivančice
36 : 28
12.9. 15:15
LC004
Třešť - Újezd u Brna
24 : 33
6.9. 14:00
LC002
HK Ivančice - D. Cerekev
19 : 15
Play out starších žáků
5.6. 14:00
LFO027
D. Cerekev - Juliánov
35 : 8
Play off starších žáků
20.5. 17:15
LFP035
V. Meziříčí - N. Veselí
23 : 24
1.5. 09:15
LFP024
V. Meziříčí - HK KP Brno A
26 : 28
23.3. 16:15
LFP007
N. Veselí - V. Meziříčí
29 : 23
Divize starších žáků A
13.9. 10:30
LF1008
N. Veselí - D. Cerekev
34 : 17
Divize starších žáků B
22.11. 00:00
LF2052
V. Meziříčí - HK KP Brno B
22 : 23
28.10. 13:00
LF2034
V. Meziříčí - Újezd u Brna
44 : 7
Divize žákyň
13.6. 09:30
LG076
Bystřice n.P. - Měnín ml.
16 : 5
20.3. 13:00
LG083
Bohunice ml. - Měnín st.
16 : 8
20.3. 11:00
LG084
Bohunice st. - Měnín ml.
10 : 6
15.11. 09:00
LG047
Bystřice n.P. - Bohunice ml.
14 : 8
8.11. 13:30
LG044
Měnín ml. - Měnín st.
7 : 20
1.11. 09:00
LG038
Bystřice n.P. - Měnín ml.
27 : 2
28.10. 15:00
LG036
Měnín st. - Bystřice n.P.
6 : 19
28.10. 13:30
LG035
Měnín ml. - Třebíč st.
3 : 31
25.10. 13:00
LG030
Třebíč st. - Měnín st.
16 : 7
3.10. 18:00
LG014
Třebíč st. - Bohunice ml.
13 : 22
Divize ml.žáků A osobka
13.9. 09:00
LHAO1008
N. Veselí - Hustopeče
7 : 2
Divize ml.žáků A shootout
13.9. 09:00
LHAS1008
N. Veselí - Hustopeče
8 : 6
Divize ml.žáků B shootout
28.10. 11:30
LHAS2034
Velké Meziříčí - Újezd u Brna
13 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play out ml 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hustopeče - Sokolnice
12 : 16
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
8
7
1
0
137 : 87
15
2
Újezd u Brna
8
6
0
2
141 : 78
12
3
Juliánov
8
3
1
4
76 : 92
7
4
Hustopeče
8
1
1
6
90 : 117
3
5
SHC Maloměřice
8
1
1
6
63 : 133
3
Tabulka střelců
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
58
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
58
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Nakielný
Sokol Juliánov
6
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
3
Dominik Schoř
SHC Maloměřice
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
16
Dominik Florián
Sokol Újezd u Brna
8
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.