Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE128
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
24.4. 11:00
AE116
Maloměřice A - Juliánov A
31 : 25
10.4. 17:00
AE111
Ivančice - Telnice
32 : 31
28.3. 17:00
AE107
Bohunice A - Ivančice
31 : 27
20.3. 15:00
AE101
V. Meziříčí A - Hustopeče
24 : 27
7.3. 11:00
AE089
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
21.2. 16:30
AE073
SK Kuřim A - H.Brod
28 : 23
14.11. 15:00
AE060
V. Meziříčí A - Juliánov A
30 : 25
8.11. 16:30
AE051
SK Kuřim A - Prostějov
27 : 26
24.10. 11:00
AE048
Maloměřice A - V. Meziříčí A
29 : 24
18.10. 10:30
AE041
Ivančice - Bohunice A
21 : 22
11.10. 17:00
AE034
Telnice - Juliánov A
33 : 30
12.9. 17:00
AE008
Ivančice - Juliánov A
34 : 24
1.liga starších dorostenců
28.3. 15:00
AG107
Bohunice - Kopřivnice
33 : 38
21.11. 11:00
AG066
Bohunice - Karviná
29 : 34
2.liga starších dorostenců M
24.4. 17:00
AI116
Maloměřice - V. Bystřice
34 : 30
7.3. 15:00
AI089
Maloměřice - Rožnov p/R
21 : 34
24.10. 15:00
AI048
Maloměřice - Hranice
29 : 32
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 15:00
AK116
Maloměřice - V. Bystřice
19 : 29
14.3. 12:30
AK091
N.Veselí - Prostějov
40 : 29
7.3. 13:00
AK089
Maloměřice - Karviná
11 : 38
15.11. 12:30
AK055
N.Veselí - Frýdek-Místek
36 : 22
24.10. 13:00
AK048
Maloměřice - Hranice
26 : 31
Žákovská liga starších žáků
12.12. 12:40
AO053
Ivančice - Lovosice A
17 : 20
12.12. 10:40
AO050
Olomouc - Lovosice A
13 : 20
12.12. 08:40
AO047
Ivančice - Olomouc
16 : 19
2.liga žen M
14.11. 13:00
AT041
V. Meziříčí - Karviná
35 : 26
1.liga starších dorostenek
27.2. 16:00
AU083
Spartak Třebíč - Zlín
29 : 27
13.2. 16:00
AU070
Spartak Třebíč - HC Plzeň
25 : 28
1.11. 14:00
AU042
Spartak Třebíč - Kobylisy
27 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.