Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Rozpis soutěže
Jaro play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Josef Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1947
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Oblastní přebor - starší žáci
8.5. 10:00
IC038
Chrudim - Hr.Králové
47 : 8
Oblastní přebor - mladší žáci
8.5. 11:00
ID044
Chrudim - Hr. Králové
21 : 11
Oblastní přebor - starší žákyně
10.10. 10:00
IE004
Pardubice - Ledeč n. S.
16 : 18
Jihomoravská liga play out
16.5. 17:00
LAO018
Juliánov B - SHC Maloměřice B
35 : 29
25.4. 16:30
LAO007
SK Kuřim B - Hostěrádky
33 : 27
18.4. 11:00
LAO004
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
24 : 24
Jihomoravská liga play off
20.6. 10:30
LAP050
Nové Bránice - Třešť
29 : 26
Divize dorostenců
22.5. 11:00
LC050
V. Meziříčí - HK Ivančice
28 : 29
5.9. 13:00
LC001
Juliánov - Třešť
29 : 19
Kalendář
Předchozí kola
Play off 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Sokolnice
32 : 39
video
online
V. Meziříčí B - Brno IV
22 : 24
video
online
HK Ivančice B - Nové Bránice
34 : 27
video
online
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
14
14
0
0
432 : 325
28
2
HK Ivančice B
14
10
0
4
398 : 389
20
3
Třešť
14
7
1
6
401 : 396
15
4
Brno IV
14
6
1
7
365 : 366
13
5
D. Cerekev
14
6
1
7
370 : 360
13
6
Újezd u Brna
14
5
0
9
351 : 369
10
7
Nové Bránice
14
4
0
10
327 : 378
8
8
V. Meziříčí B
14
2
1
11
366 : 427
5
Tabulka střelců
Jan Havel
Slavoj Třešť
140
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
120
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
26
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
18
Jan Svěrák
Slavoj Třešť
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
50
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
44
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.