Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Adam Langer
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
47
Starty
2.liga mužů JM
09.05. [AE132]
Telnice - Bohunice A
30 : 30
0 branek
01.05. [AE122]
Zlín A - Telnice
33 : 24
3 branek
25.04. [AE119]
Telnice - Tišnov
30 : 30
7 branek
10.04. [AE111]
Ivančice - Telnice
32 : 31
5 branek
28.03. [AE106]
Telnice - SK Kuřim A
34 : 28
7 branek
21.03. [AE100]
Juliánov A - Telnice
28 : 25
0 branek
14.03. [AE093]
Telnice - V. Meziříčí A
22 : 23
0 branek
07.03. [AE089]
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
3 branek
28.02. [AE080]
Telnice - Prostějov
33 : 21
3 branek
21.02. [AE078]
Hustopeče - Telnice
27 : 24
2 branek
13.02. [AE067]
H.Brod - Telnice
23 : 21
0 branek
18.10. [AE040]
SK Kuřim A - Telnice
26 : 29
1 branek
11.10. [AE034]
Telnice - Juliánov A
33 : 30
1 branek
27.09. [AE023]
Telnice - Maloměřice A
28 : 23
5 branek
19.09. [AE014]
Prostějov - Telnice
37 : 29
1 branek
13.09. [AE012]
Telnice - Hustopeče
29 : 33
2 branek
06.09. [AE001]
Telnice - H.Brod
25 : 32
2 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN048]
Holešov - Telnice
35 : 33
3 branek
30.08. [AN028]
Telnice - Zlín A
34 : 23
2 branek
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.