Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Martin Maštalíř
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
63
Starty
Jihomoravská liga play off
27.06. [LAP053]
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
3 branek
13.06. [LAP045]
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
28 : 27
0 branek
06.06. [LAP041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 19
0 branek
05.06. [LAP049]
Sokolnice - Újezd u Brna
30 : 25
0 branek
30.05. [LAP037]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
26 : 28
0 branek
23.05. [LAP033]
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 19
0 branek
16.05. [LAP029]
Újezd u Brna - Třešť
20 : 24
3 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
3 branek
02.05. [LAP021]
Újezd u Brna - Sokolnice
21 : 25
0 branek
24.04. [LAP017]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
4 branek
18.04. [LAP013]
Újezd u Brna - Nové Bránice
26 : 24
2 branek
10.04. [LAP009]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
34 : 32
7 branek
28.03. [LAP005]
Újezd u Brna - Brno IV
27 : 26
6 branek
20.03. [LAP001]
Třešť - Újezd u Brna
28 : 27
0 branek
Jihomoravská liga B
17.11. [LA2055]
Juliánov B - Újezd u Brna
28 : 24
1 branek
07.11. [LA2041]
Bohunice B - Újezd u Brna
31 : 18
5 branek
01.11. [LA2040]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
25 : 21
5 branek
30.10. [LA2027]
Újezd u Brna - Juliánov B
18 : 11
1 branek
28.10. [LA2034]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
30 : 26
2 branek
25.10. [LA2031]
Újezd u Brna - Sokolnice
25 : 27
1 branek
23.10. [LA2050]
Újezd u Brna - Brno IV
28 : 28
0 branek
11.10. [LA2022]
Brno IV - Újezd u Brna
27 : 33
3 branek
26.09. [LA2013]
Újezd u Brna - Bohunice B
28 : 20
3 branek
20.09. [LA2012]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
24 : 27
4 branek
13.09. [LA2006]
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
35 : 26
6 branek
06.09. [LA2003]
Sokolnice - Újezd u Brna
34 : 24
2 branek
Zimní pohár mužů
02.02. [LZP014]
Maloměřice A - Újezd u Brna
29 : 21
2 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.