Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Rozpis soutěže
Play out st.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Lukáš Koubek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
115
Starty
1.liga mužů
01.05. [AB122]
Košutka A - Karviná j.
31 : 30
4 branek
25.04. [AB119]
Ostrava - Karviná j.
29 : 24
1 branek
10.04. [AB111]
Litovel - Karviná j.
30 : 27
1 branek
28.03. [AB106]
Karviná j. - Brno
29 : 33
0 branek
21.03. [AB100]
Jičín - Karviná j.
16 : 31
0 branek
06.03. [AB089]
Napajedla A - Karviná j.
31 : 20
0 branek
28.02. [AB080]
Karviná j. - Kostelec A
29 : 24
0 branek
21.02. [AB078]
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
1 branek
14.02. [AB067]
N.Veselí - Karviná j.
28 : 29
0 branek
07.10. [AB034]
Karviná j. - Jičín
27 : 17
3 branek
04.10. [AB027]
Chodov - Karviná j.
25 : 28
0 branek
27.09. [AB023]
Karviná j. - Napajedla A
35 : 24
2 branek
20.09. [AB014]
Kostelec A - Karviná j.
27 : 36
0 branek
06.09. [AB001]
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
0 branek
2.liga mužů JM
08.05. [AE127]
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
7 branek
02.05. [AE126]
Juliánov A - V. Meziříčí A
34 : 29
5 branek
24.04. [AE116]
Maloměřice A - Juliánov A
31 : 25
6 branek
11.04. [AE113]
Juliánov A - Prostějov
26 : 25
7 branek
14.03. [AE094]
Bohunice A - Juliánov A
25 : 20
5 branek
07.03. [AE087]
Juliánov A - Zlín A
31 : 22
5 branek
20.09. [AE017]
Juliánov A - Tišnov
30 : 26
11 branek
1.liga starších dorostenců
09.05. [AG132]
Karviná - Bohunice
38 : 19
3 branek
01.05. [AG122]
Třeboň - Karviná
29 : 33
5 branek
25.04. [AG119]
Karviná - Ostrava
44 : 28
5 branek
28.03. [AG106]
Karviná - Loko Plzeň
31 : 23
0 branek
21.03. [AG100]
Jičín - Karviná
39 : 30
3 branek
06.03. [AG089]
Lovosice - Karviná
24 : 34
1 branek
26.02. [AG080]
Karviná - Dukla
35 : 34
4 branek
21.02. [AG078]
Zubří - Karviná
33 : 26
2 branek
14.02. [AG067]
N.Veselí - Karviná
26 : 38
6 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hustopeče - Sokolnice
7 : 8
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
4 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
8
6
0
2
70 : 34
12
2
SHC Maloměřice
8
5
0
3
36 : 44
10
3
Juliánov
8
4
0
4
41 : 42
8
4
Sokolnice
8
4
0
4
51 : 51
8
5
Hustopeče
8
1
0
7
32 : 59
2
Tabulka střelců
Tomáš Dobrovolný
Sokol Sokolnice
23
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
22
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Vokálová
Sokol Újezd u Brna
2
Dominik Schoř
SHC Maloměřice
1
Tomáš Novák
SHC Maloměřice
1
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.