Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Jiří Rajmic
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
118
Starty
2.liga starších dorostenců M
11.04. [AI114]
Hranice - Maloměřice
39 : 23
2 branek
14.03. [AI092]
Bystřice p.H. - Maloměřice
28 : 26
1 branek
14.11. [AI059]
Maloměřice - Luhačovice
43 : 21
1 branek
Jihomoravská liga play off
23.05. [LAP033]
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 19
0 branek
16.05. [LAP029]
Újezd u Brna - Třešť
20 : 24
0 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
0 branek
02.05. [LAP021]
Újezd u Brna - Sokolnice
21 : 25
0 branek
24.04. [LAP017]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
2 branek
28.03. [LAP005]
Újezd u Brna - Brno IV
27 : 26
0 branek
20.03. [LAP001]
Třešť - Újezd u Brna
28 : 27
0 branek
Jihomoravská liga B
30.10. [LA2027]
Újezd u Brna - Juliánov B
18 : 11
0 branek
28.10. [LA2034]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
30 : 26
0 branek
23.10. [LA2050]
Újezd u Brna - Brno IV
28 : 28
1 branek
Divize dorostenců
12.06. [LC059]
D. Cerekev - Újezd u Brna
19 : 30
10 branek
22.05. [LC049]
Újezd u Brna - Třešť
43 : 21
17 branek
16.05. [LC048]
Újezd u Brna - V. Meziříčí
24 : 21
8 branek
09.05. [LC044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 14
12 branek
01.05. [LC041]
Juliánov - Újezd u Brna
32 : 32
11 branek
18.04. [LC034]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 22
7 branek
10.04. [LC033]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
38 : 20
3 branek
20.03. [LC054]
HK Ivančice - Újezd u Brna
31 : 31
13 branek
28.10. [LC019]
Újezd u Brna - Třešť
27 : 25
7 branek
25.10. [LC018]
Újezd u Brna - V. Meziříčí
20 : 29
6 branek
17.10. [LC024]
HK Ivančice - Újezd u Brna
43 : 18
3 branek
04.10. [LC014]
Újezd u Brna - D. Cerekev
27 : 21
3 branek
27.09. [LC011]
Juliánov - Újezd u Brna
23 : 27
4 branek
20.09. [LC009]
Újezd u Brna - HK Ivančice
15 : 20
3 branek
12.09. [LC004]
Třešť - Újezd u Brna
24 : 33
2 branek
06.09. [LC003]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
23 : 17
0 branek
Zimní pohár mužů
02.02. [LZP014]
Maloměřice A - Újezd u Brna
29 : 21
0 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.