Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Rozpis soutěže
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Jiří Rajmic
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
118
Starty
2.liga starších dorostenců M
11.04. [AI114]
Hranice - Maloměřice
39 : 23
2 branek
14.03. [AI092]
Bystřice p.H. - Maloměřice
28 : 26
1 branek
14.11. [AI059]
Maloměřice - Luhačovice
43 : 21
1 branek
Jihomoravská liga play off
23.05. [LAP033]
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 19
0 branek
16.05. [LAP029]
Újezd u Brna - Třešť
20 : 24
0 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
0 branek
02.05. [LAP021]
Újezd u Brna - Sokolnice
21 : 25
0 branek
24.04. [LAP017]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
2 branek
28.03. [LAP005]
Újezd u Brna - Brno IV
27 : 26
0 branek
20.03. [LAP001]
Třešť - Újezd u Brna
28 : 27
0 branek
Jihomoravská liga B
30.10. [LA2027]
Újezd u Brna - Juliánov B
18 : 11
0 branek
28.10. [LA2034]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
30 : 26
0 branek
23.10. [LA2050]
Újezd u Brna - Brno IV
28 : 28
1 branek
Divize dorostenců
12.06. [LC059]
D. Cerekev - Újezd u Brna
19 : 30
10 branek
22.05. [LC049]
Újezd u Brna - Třešť
43 : 21
17 branek
16.05. [LC048]
Újezd u Brna - V. Meziříčí
24 : 21
8 branek
09.05. [LC044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 14
12 branek
01.05. [LC041]
Juliánov - Újezd u Brna
32 : 32
11 branek
18.04. [LC034]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 22
7 branek
10.04. [LC033]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
38 : 20
3 branek
20.03. [LC054]
HK Ivančice - Újezd u Brna
31 : 31
13 branek
28.10. [LC019]
Újezd u Brna - Třešť
27 : 25
7 branek
25.10. [LC018]
Újezd u Brna - V. Meziříčí
20 : 29
6 branek
17.10. [LC024]
HK Ivančice - Újezd u Brna
43 : 18
3 branek
04.10. [LC014]
Újezd u Brna - D. Cerekev
27 : 21
3 branek
27.09. [LC011]
Juliánov - Újezd u Brna
23 : 27
4 branek
20.09. [LC009]
Újezd u Brna - HK Ivančice
15 : 20
3 branek
12.09. [LC004]
Třešť - Újezd u Brna
24 : 33
2 branek
06.09. [LC003]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
23 : 17
0 branek
Zimní pohár mužů
02.02. [LZP014]
Maloměřice A - Újezd u Brna
29 : 21
0 branek
Další
Předchozí kola
Play off ml 1 - 14. kolo - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - Telnice
9 : 14
video
online
Ivančice - Bohunice
14 : 10
video
online
SK Kuřim - N. Veselí
6 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK KP Brno
12
12
0
0
226 : 126
24
2
N. Veselí
12
10
0
2
198 : 143
20
3
Bohunice
12
5
2
5
166 : 159
12
4
Ivančice
12
5
1
6
197 : 191
11
5
Telnice
12
5
0
7
177 : 176
10
6
Velké Meziříčí
12
2
0
10
130 : 205
4
7
SK Kuřim
12
1
1
10
116 : 210
3
Tabulka střelců
Adam Veselý
HK Královo Pole
100
Martin Ševčík
Tatran Bohunice
79
Jiří Volec
HK Královo Pole
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
11
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
10
Martin Ševčík
Tatran Bohunice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Studený
Sokol Nové Veselí
12
Adam Veselý
HK Královo Pole
10
Michal Sobotka
Sokol Telnice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.