Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Tereza Dohnalová
Post
Mateřský klub
SHK D-P Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
10
Starty
1.liga starších dorostenek
01.05. [AU131]
Liberec - Kobylisy
24 : 29
0 branek
25.04. [AU123]
Spartak Třebíč - Liberec
33 : 26
0 branek
14.04. [AU118]
Liberec - Slavia
20 : 38
0 branek
10.04. [AU112]
SVŠ Plzeň - Liberec
38 : 33
5 branek
21.03. [AU101]
Č.Budějovice - Liberec
24 : 30
0 branek
14.03. [AU092]
Liberec - HC Plzeň
22 : 28
1 branek
07.03. [AU090]
Poruba - Liberec
30 : 27
1 branek
27.02. [AU079]
H.Brod - Liberec
35 : 30
1 branek
14.02. [AU068]
Olomouc - Liberec
42 : 27
0 branek
07.02. [AU105]
Liberec - Zlín
25 : 26
0 branek
29.11. [AU065]
Kobylisy - Liberec
30 : 24
0 branek
21.11. [AU057]
Liberec - Spartak Třebíč
21 : 27
0 branek
15.11. [AU052]
Slavia - Liberec
47 : 20
0 branek
07.11. [AU046]
Liberec - SVŠ Plzeň
32 : 21
1 branek
31.10. [AU039]
Zlín - Liberec
41 : 20
0 branek
24.10. [AU035]
Liberec - Č.Budějovice
31 : 27
0 branek
11.10. [AU026]
HC Plzeň - Liberec
36 : 23
1 branek
1.liga mladších dorostenek Č
13.09. [AW008]
Slavia - Pardubice
36 : 18
0 branek
06.09. [AW006]
Pardubice - SVŠ Plzeň
28 : 27
0 branek
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.