Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Slavomír Mlotek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
101
Starty
1.liga mužů
25.04. [AB119]
Ostrava - Karviná j.
29 : 24
0 branek
11.04. [AB132]
Karviná j. - Náchod
32 : 26
0 branek
28.03. [AB106]
Karviná j. - Brno
29 : 33
0 branek
1.liga starších dorostenců
09.05. [AG132]
Karviná - Bohunice
38 : 19
5 branek
25.04. [AG119]
Karviná - Ostrava
44 : 28
4 branek
10.04. [AG111]
Kopřivnice - Karviná
25 : 31
3 branek
28.03. [AG106]
Karviná - Loko Plzeň
31 : 23
1 branek
21.03. [AG100]
Jičín - Karviná
39 : 30
4 branek
14.03. [AG093]
Karviná - Vsetín
51 : 16
5 branek
06.03. [AG089]
Lovosice - Karviná
24 : 34
8 branek
26.02. [AG080]
Karviná - Dukla
35 : 34
6 branek
21.02. [AG078]
Zubří - Karviná
33 : 26
6 branek
14.02. [AG067]
N.Veselí - Karviná
26 : 38
6 branek
21.11. [AG066]
Bohunice - Karviná
29 : 34
3 branek
15.11. [AG056]
Karviná - Třeboň
35 : 18
2 branek
08.11. [AG053]
Ostrava - Karviná
22 : 29
4 branek
25.10. [AG045]
Karviná - Kopřivnice
31 : 18
7 branek
14.10. [AG040]
Loko Plzeň - Karviná
28 : 31
4 branek
07.10. [AG034]
Karviná - Jičín
29 : 36
7 branek
03.10. [AG027]
Vsetín - Karviná
20 : 53
9 branek
27.09. [AG023]
Karviná - Lovosice
40 : 12
3 branek
19.09. [AG014]
Dukla - Karviná
29 : 37
3 branek
13.09. [AG012]
Karviná - Zubří
34 : 23
5 branek
06.09. [AG001]
Karviná - N.Veselí
33 : 19
4 branek
Český pohár mužů
25.11. [AN068]
Karviná j. - Karviná
28 : 44
2 branek
17.11. [AN065]
Bystřice A - Karviná j.
33 : 34
0 branek
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.