Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Adam Reček
Post
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
163
Starty
1.liga starších dorostenců
09.05. [AG129]
Lovosice - Kopřivnice
22 : 30
1 branek
01.05. [AG124]
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
2 branek
25.04. [AG118]
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
1 branek
28.03. [AG107]
Bohunice - Kopřivnice
33 : 38
8 branek
20.03. [AG098]
Kopřivnice - Třeboň
25 : 24
2 branek
13.03. [AG096]
Ostrava - Kopřivnice
34 : 19
5 branek
06.03. [AG085]
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 16
3 branek
27.02. [AG084]
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
1 branek
13.02. [AG071]
Kopřivnice - Vsetín
53 : 21
5 branek
28.11. [AG074]
Jičín - Kopřivnice
35 : 32
5 branek
22.11. [AG063]
Kopřivnice - Lovosice
34 : 29
1 branek
17.10. [AG041]
Kopřivnice - Bohunice
35 : 35
7 branek
1.liga mladších dorostenců M
01.05. [AK124]
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
2 branek
25.04. [AK118]
Zubří - Kopřivnice
30 : 26
2 branek
10.04. [AK111]
Kopřivnice - Karviná
25 : 24
2 branek
27.03. [AK107]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 26
4 branek
20.03. [AK098]
Kopřivnice - Zlín
37 : 26
11 branek
13.03. [AK096]
Ostrava - Kopřivnice
30 : 35
8 branek
06.03. [AK085]
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 19
8 branek
27.02. [AK084]
Kopřivnice - Brno
31 : 18
3 branek
21.02. [AK074]
V. Bystřice - Kopřivnice
30 : 31
11 branek
13.02. [AK071]
Kopřivnice - Hranice
32 : 24
8 branek
14.11. [AK058]
Prostějov - Kopřivnice
22 : 58
8 branek
07.11. [AK052]
Kopřivnice - Zubří
40 : 32
3 branek
25.10. [AK045]
Karviná - Kopřivnice
31 : 30
6 branek
17.10. [AK041]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
5 branek
10.10. [AK032]
Zlín - Kopřivnice
27 : 42
4 branek
03.10. [AK030]
Kopřivnice - Ostrava
46 : 21
8 branek
27.09. [AK019]
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
7 branek
20.09. [AK018]
Brno - Kopřivnice
15 : 42
8 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.