Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Rozpis soutěže
Základní část A
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Jiří Daněk
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
134
Starty
1.liga mladších dorostenců M
08.05. [AK129]
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
5 branek
01.05. [AK125]
Brno - Maloměřice
27 : 37
3 branek
11.04. [AK114]
Hranice - Maloměřice
30 : 19
5 branek
28.03. [AK103]
N.Veselí - Maloměřice
35 : 27
3 branek
21.03. [AK102]
Maloměřice - Prostějov
33 : 24
2 branek
03.10. [AK026]
Maloměřice - Zubří
12 : 45
0 branek
19.09. [AK015]
Maloměřice - Frýdek-Místek
28 : 37
10 branek
13.09. [AK010]
Zlín - Maloměřice
29 : 23
8 branek
05.09. [AK004]
Ostrava - Maloměřice
35 : 24
6 branek
Divize dorostenců
12.06. [LC059]
D. Cerekev - Újezd u Brna
19 : 30
1 branek
06.06. [LC057]
Újezd u Brna - Juliánov
44 : 49
16 branek
30.05. [LC039]
Újezd u Brna - HK Ivančice
17 : 24
3 branek
22.05. [LC049]
Újezd u Brna - Třešť
43 : 21
9 branek
16.05. [LC048]
Újezd u Brna - V. Meziříčí
24 : 21
1 branek
09.05. [LC044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 14
3 branek
01.05. [LC041]
Juliánov - Újezd u Brna
32 : 32
11 branek
18.04. [LC034]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 22
4 branek
10.04. [LC033]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
38 : 20
6 branek
20.03. [LC054]
HK Ivančice - Újezd u Brna
31 : 31
6 branek
15.11. [LC029]
D. Cerekev - Újezd u Brna
15 : 13
2 branek
04.10. [LC014]
Újezd u Brna - D. Cerekev
27 : 21
7 branek
27.09. [LC011]
Juliánov - Újezd u Brna
23 : 27
5 branek
20.09. [LC009]
Újezd u Brna - HK Ivančice
15 : 20
4 branek
12.09. [LC004]
Třešť - Újezd u Brna
24 : 33
10 branek
06.09. [LC003]
V. Meziříčí - Újezd u Brna
23 : 17
4 branek
Předchozí kola
Podzim HAO2 - 13. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
4 : 11
video
online
Ivančice - N. Veselí
10 : 7
video
online
HK KP Brno - Telnice
7 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
12
9
1
2
100 : 57
19
2
N. Veselí
12
9
0
3
86 : 54
18
3
HK KP Brno
12
8
1
3
102 : 50
17
4
Ivančice
12
7
2
3
95 : 75
16
5
Sokolnice
12
4
0
8
63 : 84
8
6
Hustopeče
12
3
0
9
49 : 83
6
7
SHC Maloměřice
12
0
0
12
12 : 104
0
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
34
Robert Ždánský
HK Královo Pole
31
Jakub Suchánek
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Ždánský
HK Královo Pole
1
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí
1
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Černák
HK Královo Pole
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.