Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Rozpis soutěže
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
David Šilhavý
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
261
Starty
2.liga mužů JM
01.05. [AE125]
SK Kuřim A - Maloměřice A
30 : 29
6 branek
27.03. [AE103]
H.Brod - Maloměřice A
23 : 29
0 branek
21.03. [AE102]
Maloměřice A - Prostějov
24 : 20
0 branek
14.03. [AE092]
Hustopeče - Maloměřice A
35 : 19
1 branek
07.03. [AE089]
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
0 branek
28.02. [AE081]
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
3 branek
20.02. [AE076]
Maloměřice A - Zlín A
25 : 26
1 branek
13.02. [AE070]
Maloměřice A - Tišnov
32 : 27
0 branek
21.11. [AE063]
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
5 branek
14.11. [AE059]
Maloměřice A - SK Kuřim A
36 : 30
7 branek
08.11. [AE050]
Juliánov A - Maloměřice A
28 : 34
1 branek
24.10. [AE048]
Maloměřice A - V. Meziříčí A
29 : 24
3 branek
17.10. [AE037]
Maloměřice A - H.Brod
30 : 23
3 branek
10.10. [AE036]
Prostějov - Maloměřice A
24 : 20
2 branek
03.10. [AE026]
Maloměřice A - Hustopeče
26 : 22
0 branek
27.09. [AE023]
Telnice - Maloměřice A
28 : 23
1 branek
19.09. [AE015]
Maloměřice A - Bohunice A
26 : 21
2 branek
12.09. [AE010]
Zlín A - Maloměřice A
25 : 23
4 branek
06.09. [AE004]
Tišnov - Maloměřice A
26 : 30
1 branek
Jihomoravská liga play off
27.06. [LAP053]
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
6 branek
13.06. [LAP045]
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
28 : 27
7 branek
06.06. [LAP041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 19
4 branek
05.06. [LAP049]
Sokolnice - Újezd u Brna
30 : 25
13 branek
30.05. [LAP037]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
26 : 28
9 branek
23.05. [LAP033]
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 19
7 branek
16.05. [LAP029]
Újezd u Brna - Třešť
20 : 24
10 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
6 branek
02.05. [LAP021]
Újezd u Brna - Sokolnice
21 : 25
9 branek
24.04. [LAP017]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
12 branek
18.04. [LAP013]
Újezd u Brna - Nové Bránice
26 : 24
10 branek
Další
Předchozí kola
Play out st 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 25
video
online
Újezd u Brna - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
D. Cerekev
8
8
0
0
225 : 141
16
2
SHC Maloměřice
8
5
0
3
227 : 188
10
3
Nové Bránice
8
4
0
4
198 : 190
8
4
Újezd u Brna
8
2
0
6
182 : 241
4
5
Juliánov
8
1
0
7
133 : 205
2
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
73
Adam Sládek
SHC Maloměřice
70
Dominik Štroblík
Sokol Juliánov
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Sládek
SHC Maloměřice
11
Dominik Štroblík
Sokol Juliánov
10
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Šmerda
Sokol Újezd u Brna
20
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
18
Jaroslav Svoboda
Sokol Dolní Cerekev
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.