Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Rozpis soutěže
Základní část B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
David Šilhavý
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
261
Starty
2.liga mužů JM
01.05. [AE125]
SK Kuřim A - Maloměřice A
30 : 29
6 branek
27.03. [AE103]
H.Brod - Maloměřice A
23 : 29
0 branek
21.03. [AE102]
Maloměřice A - Prostějov
24 : 20
0 branek
14.03. [AE092]
Hustopeče - Maloměřice A
35 : 19
1 branek
07.03. [AE089]
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
0 branek
28.02. [AE081]
Bohunice A - Maloměřice A
28 : 29
3 branek
20.02. [AE076]
Maloměřice A - Zlín A
25 : 26
1 branek
13.02. [AE070]
Maloměřice A - Tišnov
32 : 27
0 branek
21.11. [AE063]
Ivančice - Maloměřice A
34 : 27
5 branek
14.11. [AE059]
Maloměřice A - SK Kuřim A
36 : 30
7 branek
08.11. [AE050]
Juliánov A - Maloměřice A
28 : 34
1 branek
24.10. [AE048]
Maloměřice A - V. Meziříčí A
29 : 24
3 branek
17.10. [AE037]
Maloměřice A - H.Brod
30 : 23
3 branek
10.10. [AE036]
Prostějov - Maloměřice A
24 : 20
2 branek
03.10. [AE026]
Maloměřice A - Hustopeče
26 : 22
0 branek
27.09. [AE023]
Telnice - Maloměřice A
28 : 23
1 branek
19.09. [AE015]
Maloměřice A - Bohunice A
26 : 21
2 branek
12.09. [AE010]
Zlín A - Maloměřice A
25 : 23
4 branek
06.09. [AE004]
Tišnov - Maloměřice A
26 : 30
1 branek
Jihomoravská liga play off
27.06. [LAP053]
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
6 branek
13.06. [LAP045]
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
28 : 27
7 branek
06.06. [LAP041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 19
4 branek
05.06. [LAP049]
Sokolnice - Újezd u Brna
30 : 25
13 branek
30.05. [LAP037]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
26 : 28
9 branek
23.05. [LAP033]
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 19
7 branek
16.05. [LAP029]
Újezd u Brna - Třešť
20 : 24
10 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
6 branek
02.05. [LAP021]
Újezd u Brna - Sokolnice
21 : 25
9 branek
24.04. [LAP017]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
12 branek
18.04. [LAP013]
Újezd u Brna - Nové Bránice
26 : 24
10 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2B 2009 - 13. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Brno IV
28 : 28
video
online
V. Meziříčí B - Sokolnice
25 : 32
video
online
SK Kuřim B - Juliánov B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
12
12
0
0
349 : 241
24
2
Újezd u Brna
12
6
1
5
311 : 307
13
3
Brno IV
12
6
1
5
312 : 318
13
4
V. Meziříčí B
12
6
0
6
322 : 346
12
5
Bohunice B
12
5
0
7
293 : 300
10
6
Juliánov B
12
3
1
8
272 : 302
6
7
SK Kuřim B
12
2
1
9
260 : 305
4
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
88
Lukáš Zabloudil
Sokol Brno IV
85
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim B
14
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
13
Petr Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříí B
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Homola
TJ Sokol Velké Meziříí B
26
Jiří Frimmel
Sokol Újezd u Brna
22
Lukáš Zabloudil
Sokol Brno IV
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.