Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Vojtěch Jirsa
Post
Mateřský klub
Sokol Dolní Cerekev
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
79
Starty
Český pohár mužů
30.08. [AN016]
D. Cerekev - Ledeč n.S.
18 : 30
3 branek
Jihomoravská liga play off
27.06. [LAP053]
Újezd u Brna - D. Cerekev
29 : 23
1 branek
19.06. [LAP052]
D. Cerekev - V. Meziříčí B
33 : 29
1 branek
12.06. [LAP046]
HK Ivančice B - D. Cerekev
26 : 30
3 branek
05.06. [LAP043]
D. Cerekev - Třešť
27 : 21
5 branek
29.05. [LAP039]
D. Cerekev - Sokolnice
29 : 30
4 branek
22.05. [LAP034]
D. Cerekev - Nové Bránice
28 : 17
4 branek
15.05. [LAP032]
D. Cerekev - Brno IV
23 : 28
3 branek
08.05. [LAP025]
D. Cerekev - Újezd u Brna
28 : 21
6 branek
01.05. [LAP024]
V. Meziříčí B - D. Cerekev
24 : 21
4 branek
24.04. [LAP018]
HK Ivančice B - D. Cerekev
26 : 23
3 branek
18.04. [LAP015]
Třešť - D. Cerekev
26 : 26
6 branek
11.04. [LAP011]
Sokolnice - D. Cerekev
39 : 29
1 branek
28.03. [LAP006]
Nové Bránice - D. Cerekev
14 : 25
2 branek
21.03. [LAP004]
Brno IV - D. Cerekev
30 : 25
5 branek
Jihomoravská liga A
15.11. [LA1046]
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
22 : 20
4 branek
08.11. [LA1044]
Nové Bránice - D. Cerekev
21 : 19
4 branek
31.10. [LA1037]
Třešť - D. Cerekev
24 : 33
3 branek
28.10. [LA1036]
D. Cerekev - Bystřice n.P.
24 : 22
7 branek
27.09. [LA1016]
D. Cerekev - Nové Bránice
18 : 19
1 branek
20.09. [LA1009]
D. Cerekev - Třešť
20 : 23
3 branek
13.09. [LA1008]
Bystřice n.P. - D. Cerekev
18 : 21
2 branek
06.09. [LA1002]
D. Cerekev - Hostěrádky
27 : 17
4 branek
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.