Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Petr John
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Třešť
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
132
Starty
Jihomoravská liga play off
12.06. [LAP047]
Třešť - Brno IV
34 : 26
1 branek
05.06. [LAP043]
D. Cerekev - Třešť
27 : 21
0 branek
09.05. [LAP028]
Sokolnice - Třešť
41 : 25
0 branek
01.05. [LAP022]
Třešť - Nové Bránice
38 : 18
1 branek
25.04. [LAP019]
Brno IV - Třešť
31 : 22
4 branek
18.04. [LAP015]
Třešť - D. Cerekev
26 : 26
1 branek
10.04. [LAP010]
V. Meziříčí B - Třešť
28 : 33
3 branek
27.03. [LAP008]
Třešť - HK Ivančice B
29 : 28
0 branek
20.03. [LAP001]
Třešť - Újezd u Brna
28 : 27
3 branek
Jihomoravská liga A
17.11. [LA1053]
Třešť - SHC Maloměřice B
27 : 29
0 branek
14.11. [LA1045]
Třešť - Nové Bránice
27 : 27
2 branek
07.11. [LA1041]
HK Ivančice B - Třešť
40 : 31
0 branek
31.10. [LA1037]
Třešť - D. Cerekev
24 : 33
0 branek
24.10. [LA1029]
Třešť - Bystřice n.P.
34 : 27
0 branek
04.10. [LA1017]
Nové Bránice - Třešť
33 : 36
2 branek
26.09. [LA1013]
Třešť - HK Ivančice B
29 : 37
0 branek
Divize dorostenců
12.06. [LC058]
Třešť - V. Meziříčí
20 : 28
4 branek
29.05. [LC052]
D. Cerekev - Třešť
29 : 18
4 branek
15.05. [LC046]
Třešť - Juliánov
23 : 37
6 branek
24.04. [LC037]
Třešť - D. Cerekev
29 : 23
9 branek
18.04. [LC034]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 22
11 branek
10.04. [LC031]
Juliánov - Třešť
34 : 31
7 branek
14.11. [LC028]
Třešť - V. Meziříčí
25 : 40
11 branek
07.11. [LC025]
HK Ivančice - Třešť
47 : 18
4 branek
31.10. [LC022]
Třešť - D. Cerekev
24 : 29
5 branek
28.10. [LC019]
Újezd u Brna - Třešť
27 : 25
10 branek
24.10. [LC016]
Třešť - Juliánov
35 : 28
15 branek
03.10. [LC013]
V. Meziříčí - Třešť
41 : 24
11 branek
26.09. [LC010]
Třešť - HK Ivančice
31 : 39
11 branek
20.09. [LC007]
D. Cerekev - Třešť
24 : 18
2 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.