Jihomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Jihomoravská liga play out
Rozpis soutěže
Play out
Jihomoravská liga play off
Jihomoravská liga A
Jihomoravská liga B
Divize dorostenců
Play out starších žáků
Play off starších žáků
Divize starších žáků A
Divize starších žáků B
Divize žákyň
Divize ml.žáků A osobka
Divize ml.žáků A shootout
Divize ml.žáků B shootout
Divize ml.žáků B osobka
Play out mladších žáků
Play out ml.žci osobka
Play out ml.žci shoou
Play off mladších žáků
Play off ml.žci osobka
Play off ml.žci shoot
Divize mladších žáků A
Divize mladších žáků B
Zimní pohár mužů
Krajské školní ligy
Kamila Kordovská
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
133
Starty
Žákovská liga starších žaček
18.04. [AZ126]
Kobylisy II - HC Plzeň
18 : 26
4 branek
18.04. [AZ123]
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 18
1 branek
18.04. [AZ121]
Kobylisy II - Zlín "A"
14 : 18
4 branek
21.03. [AZ103]
Kobylisy II - DHC Plzeň A
16 : 15
1 branek
21.03. [AZ101]
Veselí n.M. - Kobylisy II
15 : 13
3 branek
21.03. [AZ099]
Kobylisy II - H. Brod
22 : 21
3 branek
21.03. [AZ096]
Písek - Kobylisy II
24 : 9
1 branek
13.02. [AZ057]
J.Hradec - Kobylisy II
22 : 23
7 branek
13.02. [AZ055]
Kobylisy II - Velké Meziříčí
27 : 17
3 branek
13.02. [AZ054]
Kobylisy II - Písek
19 : 19
5 branek
Přebor Prahy starších žákyň
01.06. [BD026]
Slavia - Kobylisy II
21 : 21
4 branek
29.04. [BD018]
Kobylisy II - Astra
17 : 15
2 branek
02.11. [BD015]
Kobylisy II - Slavia
18 : 20
5 branek
08.10. [BD012]
S.Vršovice - Kobylisy II
31 : 37
6 branek
17.09. [BD005]
Háje - Kobylisy II
27 : 30
4 branek
15.09. [BD009]
Astra - Kobylisy II
18 : 23
4 branek
Přebor Prahy mladších žákyň
10.06. [BF054]
Astra - Kobylisy II A
15 : 25
10 branek
02.06. [BF031]
Slavia - Kobylisy II A
17 : 18
6 branek
27.05. [BF052]
Kobylisy II B - Kobylisy II A
19 : 17
0 branek
11.05. [BF044]
Kobylisy II A - S.Vršovice
24 : 13
10 branek
27.04. [BF038]
Kobylisy II A - Háje "A"
21 : 18
6 branek
23.11. [BF026]
Kobylisy II A - Astra
21 : 14
5 branek
22.10. [BF024]
Kobylisy II A - Kobylisy II B
27 : 12
5 branek
22.09. [BF016]
S.Vršovice - Kobylisy II A
6 : 32
10 branek
16.09. [BF010]
Háje "A" - Kobylisy II A
12 : 21
8 branek
08.09. [BF007]
Háje "B" - Kobylisy II A
10 : 29
12 branek
03.09. [BF003]
Kobylisy II A - Slavia
12 : 16
4 branek
Další
Předchozí kola
Play out 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - Bohunice B
19 : 28
video
online
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
31 : 25
video
online
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
10
8
0
2
276 : 211
16
2
SK Kuřim B
10
7
0
3
287 : 247
14
3
Juliánov B
10
5
1
4
276 : 267
11
4
SHC Maloměřice B
10
3
3
4
226 : 245
9
5
Bystřice n.P.
10
3
0
7
229 : 255
6
6
Hostěrádky
10
1
2
7
221 : 290
4
Tabulka střelců
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
64
Michal Čermák
Sokol Juliánov B
57
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
16
Josef Dvořák
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Josef Navrátil
SK Kuřim B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Mikel
SK Kuřim B
18
Vlastimil Chudárek
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Michal Hanák
Tatran Bohunice B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.